Kingston USB Flash Drive | DataTraveler SE9 G3 | 256 GB | USB Type-A | Grey
- TootjadKingston
- Mudel: KE-U2X256-1AC
- Saadavus: 4
-
54€
Kingston USB Flash Drive | DataTraveler SE9 G3 | 256 GB | USB Type-A | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Liidese tüüp | USB Type-A |
| Maht | 256 GB |
| Materjal | Metal |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8640 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Kingston |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | DataTraveler SE9 G3 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



